Iskustvo zavisnika od heroina

Pa, ja imam 37 godina i ne dolazim iz Srbije, ali sam doputovala ovamo zbog terapije. O ovome sam saznala preko interneta. Tu ima dosta informacija i video snimaka, utisaka od drugih pacijenata koji su bili ovde i na osnovu toga sam se i prijavila ovde.

Moj problem je heroin. Poslednjih 10 godina sam ubrizgavala heroin… bez pauze. Pre toga sam ponekad imala pauzu, ali kao što rekoh, tih 10 godina, one su ustvari odlučujuće.

I, da… ovde mi je veoma pomogla detoksikacija, što sam detoksifikovana, u toku sna i… da… ima i drugih ponuda ovde za zanimaciju ili… na primer psihoterapija, psihološka briga.

Široka ponuda. Ja sam to sve sad… sasvim dobro okončala. Sutra dobijam svoj implant. Nadam se da je ovo poslednji put, prvi i poslednji put da dolazim ovamo i…kada se vratim, onda ću, nadam se, voditi bolji život nego ranije.

Da, to je to.

Ok.

Pokušaj, prvi pokušaj

About authors

DrVorobjev Team



Our expert team, with many years of experience, has achieved top results in the treatment of addiction in recent years.